1990 - 2024

Již více než 30 let vám můžeme přinášet výrobky, které vám budou dobře sloužit a pomohou s péčí!
Děkujeme Vám za důvěru.


Firma VITAPUR je rodinná firma sídlící v Litomyšli. Firma byla založena v roce 1990 paní Vlastou Veselíkovou jako živnostenské podnikání při mateřské dovolené a od té doby se malými, postupnými krůčky stále rozvíjí a navazuje na dlouholetou tradici a zkušenosti zručných a nápaditých českých kožešníků, obuvníků, krejčích a švadlen (a dalších řemesel zpracování textilu), hrdých na své řemeslo. Tato tradice v naší zemi i Evropě v posledních letech poněkud uvadá, ale tak snadno se nevzdáváme.

Není možné žít pouze z tradice. Je potřeba přemýšlet, zkoušet, tvořit a inovovat. Vybíráme pro Vás ty nejlepší přírodní materiály a moderní funkční materiály a nejnovějšími technologiemi, ohleduplnými k životnímu prostředí, vyrábíme se zkušeným týmem velmi šikovných spolupracovníků, kteří dokonale ovládají své řemeslo, především:

 

  • Anatomické polštáře a futony Vitapur
  • Program Vitapur pro domácí a profesionální péči: antidekubitní matrace, hygienická prostěradla, matracové chrániče, ochrany oděvu pro děti i seniory, polohovací a fixační prostředky
  • Speciální domácí obuv
  • Zdravotní doplňky, ledvinové pásy, zateplovací chrániče
  • Pláštěnky, fusaky a další výrobky pro vozíčkáře