Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Firma

VITAPUR

1991 - 2017

Dnes již více než 25 let Vám můžeme přinášet " teplo domova ", výrobky, které Vám budou dobře sloužit a pomohou vytvářet a sdílet domácí pohodu, zázemí, klid, kouzlo místa, kam se rádi vracíte, kde trávíte chvíle odpočinku s Vašimi blízkými.
Děkujeme Vám za důvěru.

O nás

Firma Vlasta Veselíková je rodinná firma sídlící v Litomyšli, ve východní části České republiky. Firma byla založena v roce 1991 paní Vlastou Veselíkovou jako živnostenské podnikání při mateřské dovolené a od té doby se malými, postupnými krůčky stále rozvíjí a navazuje na dlouholetou tradici a zkušenosti zručných a nápaditých českých kožešníků, obuvníků, krejčích a švadlen (a dalších řemesel zpracování textilu), hrdých na své řemeslo. Prioritou jsou pro nás výrobky technologicky vyspělé, z funkčních materiálů, s vyšší přidanou hodnotou a vysokými užitnými vlastnostmi pro vás, naše zákazníky. Jsme Ministerstvem zdravotnictví ČR registrovaný výrobce zdravotnických prostředků, některé výrobky z titulu příslušného zákona prošly klinickým hodnocením. Zavedli jsme a skutečně používáme systém řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 13485:2003 (Vývoj, výroba a prodej zdravotnických prostředků).

Zákazník na prvním místě

Přístupem k řešení požadavků vás, našich vážených zákazníků, a s důrazem na kvalitu produkce usilujeme o pozici předního výrobce ve výše uvedených sortimentních skupinách v České republice. Pracujeme efektivně, proto Vám dokážeme nabídnout výrobky s vysokou užitnou hodnotou za velmi zajímavé ceny. Jsme s vámi, našimi zákazníky v neustálém kontaktu a tak máme vždy dostatek inspirace, podnětů, návrhů i vlastních nápadů pro vývoj nových a zdokonalování stávajících výrobků. Zákazník, jeho zdraví, pohodlí a užitek, je pro nás na prvním místě pozornosti. Proto naše výrobky neustále zdokonalujeme, vyvíjíme nové a přinášíme celou řadu inovací. Máme snahu být maximálně otevření v poskytování informací o našich výrobcích, nic se nesnažíme skrývat. Jednáme se zákazníky fair play. Moderní technologie Naši filozofií je vždy používat ve světě aktuální technologii a technologické postupy, jak s ohledem na kvalitu výrobků, tak i na produktivitu práce.V tomto směru vývoj stále sledujeme a vzděláváme se. Používáme moderní stroje světových značek a nejmodernější technologické postupy, např. podlepování švů pro dosažení dokonalé nepromokavosti či spoje ultrazvukem.

Kvalita a inovace

Kvalita finálního výrobku je již od základu ovlivněna kvalitou vstupních materiálů a komponentů. Je to stejné, jako když chcete uvařit dobrý guláš. Při použití kvalitních, čerstvých surovin a vybraného koření (kvalita papriky dělá divy...) a dodržení správného technologického postupu se výsledek v podobě výborné krmě a spokojených strávníků dostaví. Pokud někde budeme šidit, tu na kvalitě koření, na výběru masa, na vyladění cibulky, tak se to na výsledku projeví. U našich výrobků je to stejné. Začínáme od výběru vstupních materiálů a  jednotlivých komponentů a sledujeme detaily.

Životní prostředí

Záleží nám na kvalitě prostředí ve kterém žijeme. Upřednostňujeme a převážně používáme přírodní materiály, které jsou k okolní přírodě šetrné, v přírodě se přirozeně beze zbytků rozkládají. Odpad z výroby třídíme, jsme zapojeni v sytému nakládání s odpady EKO-KOM.